Projektowanie stron www

Zapytaj o moje referencje

  • Cookee Corporation - Lublin »
    Cookee Corporation od 2007 roku wprowadza kompleksowe rozwiązania IT dla klientów w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
  • Wirtualny Turysta - Kraków »
    Wirtualny Turysta już od 2003 roku dostarcza internetowe wsparcie technologiczne dla branży hotelarskiej w Polsce i Europie.
Współpraca

Podczas mojej kilkuletniej praktyki zawodowej w branży IT miałem przyjemność współpracować z wieloma znakomitymi firmami i instytucjami, których referencje traktuję jako wyróżnienie i inspirację do dalszej pracy.

Cookee Corporation - Lublin

Cookee Corporation - Lublin

Cookee Corporation od 2007 roku wprowadza kompleksowe rozwiązania IT dla klientów w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji nowatorskich pomysłów opartych o ideę Web 2.0. Specjalizuje się również w projektowaniu aplikacji dla Internetu, Intranetu oraz urządzeń mobilnych. www.cookee.biz »

Wirtualny Turysta - Kraków

Wirtualny Turysta - Kraków

Wirtualny Turysta już od 2003 roku dostarcza rozwiązania internetowe oraz zapewnia wsparcie technologiczne dla branży hotelarskiej w Polsce i Europie. Firma oferuje najnowocześniejszy w branży system rezerwacji online (Bookassist Booking Engine) do obsługi rezerwacji dokonywanych w czasie rzeczywistym bezpośrednio na stronie internetowej hotelu. www.wirtualnyturysta.com »

Kontakt

Zachęcam do kontaktu i uzgodnienia warunków współpracy.