Systemy zarządzania treścią

Zapytaj o moje referencje

  • Cookee Corporation - Lublin »
    Cookee Corporation od 2007 roku wprowadza kompleksowe rozwiązania IT dla klientów w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
  • Wirtualny Turysta - Kraków »
    Wirtualny Turysta już od 2003 roku dostarcza internetowe wsparcie technologiczne dla branży hotelarskiej w Polsce i Europie.
Systemy zarządzania treścią

System zarządzania treścią (CMS) to aplikacja internetowa pozwalająca na łatwą aktualizację i rozbudowę stron www poprzez panel administracyjny dostępny po zalogowaniu. Aktualizacja treści w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zawierających rozbudowane formularze i moduły. Dzięki systemom CMS zarządzenie stroną internetową nie wymaga znajomości technologii internetowych ani uwzględnienia dodatkowych kosztów związanych z zatrudnieniem specjalistów.

Rynek IT oferuje wiele różnych systemów zarządzania treścią. Są wśród nich aplikacje utworzone z myślą o małych stronach firmowych, blogach, a nawet dużych portalach tematycznych. Wybór optymalnego rozwiązania powinien więc być poprzedzony analizą potrzeb użytkownika. Należy uwzględnić ilość informacji zawartych na stronie, częstość aktualizacji, liczbę redaktorów, dostęp do bazy danych itp.

Polecane systemy zarządzania treścią:

Quick.Cms
Wordpress
Joomla

Quick.Cms

Wszechstronny system pomocny przy zarządzaniu treścią małych i średnich stron internetowych. Daje możliwość szybkiego zarządzania stronami, podstronami i zdjęciami.

www.opensolution.org »

Wordpress

System przeznaczony głównie do obsługi blogów i stron prywatnych. Posiada jednak wiele rozbudowanych dodatków, dzięki którym znajduje znacznie szersze zastosowanie.

www.pl.wordpress.org »

Joomla

Uniwersalny system zarządzania treścią do tworzenia i obsługi witryn oraz portali internetowych. Posiada rozbudowany, wielofunkcyjny panel administracyjny.

www.joomla.pl »

Kontakt

Zachęcam do kontaktu i uzgodnienia warunków współpracy.