Projektowanie stron www

Zapytaj o moje referencje

  • Cookee Corporation - Lublin »
    Cookee Corporation od 2007 roku wprowadza kompleksowe rozwiązania IT dla klientów w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.
  • Wirtualny Turysta - Kraków »
    Wirtualny Turysta już od 2003 roku dostarcza internetowe wsparcie technologiczne dla branży hotelarskiej w Polsce i Europie.
O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończyłem także studia podyplomowe z Informatyki w zakresie Technologii Internetowych w Politechnice Rzeszowskiej, na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki.

Doświadczenie

Bogate doświadczenie w branży IT zdobyłem podczas realizacji kilkudziesięciu projektów w największych miastach Polski, między innymi w Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Współpracowałem również zdalnie w międzynarodowym zespole programistów i grafików przy projektach realizowanych na terytorium Stanów Zjednoczonych i Kanady. Zaprojektowałem i wykonałem stronę internetową Polskiej Placówki Misyjnej w Ekwadorze. Wielokrotnie też podejmowałem zlecenia na rynku lokalnym jako freelancer - programista aplikacji www i grafik internetowy.

Umiejętności

Posiadam specjalistyczną wiedzę i doskonałe umiejętności w zakresie technologii internetowych oraz marketingu i biznesu online, poparte referencjami zarówno zleceniodawców indywidualnych jak i profesjonalnych firm internetowych.

Kontakt

Zachęcam do kontaktu i uzgodnienia warunków współpracy.